Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 16:16
 
Suhan Cappadocia Hotel & Spa Suhan Otel personel gecesi düzenledi
Nevşehir’in Avanos ilçesinde bulunan Suhan Cappadocia Hotel & Spa sezon öncesi personelleri için birlik ve motivasyon gecesi düzenledi.
TURİZM Haberi
Suhan Cappadocia Hotel & Spa Suhan Otel personel gecesi düzenledi

 

Suhan Cappadocia Hotel & Spa tarafından Altınocak işletmecileri İhsani Kemer ve Serdar Yesari Özcan ev sahipliğinde personel gecesi düzenlendi. Suhan Otel personelleri ve ailelerinin katıldığı geceye personeller büyük ilgi gösterirken turizm sezonu öncesinde Suhan Otel personelleri doyasıya eğlendi.

 

Suhan Cappadocia Hotel & Spa operasyon müdürü Emrah Bıyıklı açıklamasında, “ Suhan otel olarak personellerimizin turizm sezonu öncesinde birlik ve motivasyon açısından oldukça eğlenceli bir gün geçirdik. 2019 turizminin bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Bizleri burada misafir eden Altınocak restaurant işletmecileri olan İhsani Kemer ve Serdar Yesari Özcan’a teşekkür ederim” dedi.

 

Suhan Cappadocia Hotel & Spa Genel Müdür Yardımcısı Levent Zorpirli’de açıklamasında, “Avanos Suhan Otel olarak personellerimiz ile güzel bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Turizm sezonu açılmasının öncesinde tüm personellerimizin katılımıyla güzel bir gece geçirdik. 2019 turizminin bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Suhan Otel personelleri düzenlenen personel gecesinde oldukça keyifli anlar geçirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Suhan, Cappadocia, Hotel, &, Spa, Suhan, Otel, personel, gecesi, düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı