MHP Kadın Kolları Başkanı Gürbüz görevi bıraktı
Haber
18 Haziran 2021 - Cuma 12:42
 
MHP Kadın Kolları Başkanı Gürbüz görevi bıraktı
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Kadın Kolları İl Başkanlığı görevinden kendi isteğiyle ayrılan Yıldız Gürbüz, görev yaptığı süre içerisinde kendisine destek olan herkese teşekkür etti.
NEVŞEHİR Haberi
MHP Kadın Kolları Başkanı Gürbüz görevi  bıraktı

 

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Kadın Kolları İl Başkanlığı görevinden kendi isteğiyle ayrılan Yıldız Gürbüz, görev yaptığı süre içerisinde kendisine destek olan herkese teşekkür etti.  

 

28 Aralık 2014 tarihinden bugüne kadar MHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Yıldız Gürbüz, "2014 Yılından bu yana gururla, şerefle ve büyük bir azimle yürüttüğüm görevimden ayrılıyorum. Görev yaptığım 7 yıla yakın bir süre içerisinde öncelikle Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye, tüm kadın kolları yönetim kurulu üyelerime, üyelerimize, bu süre içerisinde beraber çalışmaktan memnuniyet duyduğum tüm il başkanlarıma, ilçe başkanlarıma, Ülkü Ocakları başkanlarıma, partimizin her biri birbirinden değerli üyelerine teşekkür ediyorum. Özellikle son 6 yıla yakın süredir görev yaptığım MHP İl Başkanı Sayın İlhan Kaya'ya da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Benden sonra göreve gelecek kadın kollarından sorumlu il başkan yardımcımıza ve yönetimine, kadın kolları mensuplarımıza da şimdiden başarılar diliyorum" dedi.   

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Kadın, Kolları, Başkanı, Gürbüz, görevi, , bıraktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı