Kılıç, MHP Nevşehir Teşkilatını ziyaret etti
Haber
19 Haziran 2021 - Cumartesi 12:10
 
Kılıç, MHP Nevşehir Teşkilatını ziyaret etti
2021 yılı Mart ayı itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Nevşehir İl Teşkilatını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Kılıç, MHP Nevşehir Teşkilatını ziyaret etti

 

NEVŞEHİR(MHA) 2021 yılı Mart ayı itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Nevşehir İl Teşkilatını ziyaret etti.  

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Nevşehir Teşkilatını iadeyi ziyaret kapsamında memleketi Nevşehir’e geldi. Ziyarete MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro katıldı.  

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, ziyaret kapsamında genel merkez düzeyinde parti içi yürütülen çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yaparken iadeyi ziyaret kapsamında MHP Nevşehir İl Yönetimine ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.  

 

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya’da Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kılıç’a parti faaliyetleri ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler vererek ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür etti. 


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıç,, MHP, Nevşehir, Teşkilatını, ziyaret, etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı