Ay, 'Ermeni soykırımı yoktur, ermeni mezalimi vardır'
Haber
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 14:27
 
Ay, 'Ermeni soykırımı yoktur, ermeni mezalimi vardır'
İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, ermeni soykırımı iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
Ay, 'Ermeni soykırımı yoktur, ermeni mezalimi vardır'

 

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, ermeni soykırımı iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.  

 

Başkan Ay, "Başta Fransa olmak üzere irili ufaklı pek çok Avrupa ülkesinden sonra nihayet her 24 Nisanda ne diyecek diye beklediğimiz ABD başkanı da “soykırım” ifadesini kullanarak Türk Milletine saldırmıştır, hakaret etmiştir. Elbette bu “soykırım” iddiasını, bu saldırı ve hakareti reddediyoruz. Kızılderili yerlilere ve siyahilere soykırım yapan ABD ile Cezayirlilere soykırım uygulayan Fransa’ya iade ediyoruz. ABD’den sonra henüz karara katılmamış diğer Avrupa ülkeleri de top yekûn “soykırım” kervanına katılacaklardır. Çünkü Haçlılar tarih boyunca bizimle teke tek hiç savaşmamışlardır; bütün haçlılar her defasında birlikte ve sürü halinde saldırmışlardır. Bu psikolojik savaşta da Türk Milletine birlikte saldırmaktadırlar ve birlikte saldıracaklardır.  

 

Haçlıların bu saldırıları ve hakaretleri karşısında biz ne yapıyoruz? Fransa örneğinde olduğu gibi şiddetle kınıyor, yüksek perdeden mallarına boykot çağrıları yapıyor üç gün sonra unutuyoruz, hiçbir şey olmamış gibi devam ediyoruz. 

 

Türk Milleti gerçekten bir soykırım yapmış mıdır? 1915 olayları ve Ermeni iddialarının aslı nedir, ne değildir? Her Türk insanı ve özellikle gençlerimiz çok ayrıntılı olmasa da bu konuda özet olarak bilgi sahibi olmalıdır. Her Türk insanı bilmeli ve unutmamalıdır. Tükenmez kinleri ve tükenmez düşmanlıkları asla unutmamalıdır.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ay,, 'Ermeni, soykırımı, yoktur,, ermeni, mezalimi, vardır',
Yorumlar
Haber Yazılımı