Ukraynalı turizmci Artem Burko, Turizm Müdürü Ekici’yi ziyaret etti
Haber
26 Mart 2021 - Cuma 19:02
 
Ukraynalı turizmci Artem Burko, Turizm Müdürü Ekici’yi ziyaret etti
Ukrayna’dan dün itibarıyla başlayan Kiev-Kapadokya uçuşlarının ardından Global Travel Hub Yönetim Kurulu Başkanı Artem Burko, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici’yi ziyaret etti.
TURİZM Haberi
Ukraynalı turizmci Artem Burko, Turizm Müdürü Ekici’yi ziyaret etti

 

Ukrayna’dan ilk turist kafilesi Kapadokya havalimanına iniş yapmasının ardından Ukrayna-Kapadokya uçuşlarının öncüsü olan Global Travel Hub Yönetim Kurulu Başkanı Artem Burko ve Stonepark Travel Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyükbaş ile birlikte İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici’yi ziyaret etti. Ukraynalı turizmci Burko, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici’ye kendilerine göstermiş oldukları yakın ilgiden teşekkür ederken Ukrayna’nın çeşitli kentlerinden de Kapadokya’ya direk uçuşların başlayacağı müjdesini verdi.

 

Stonepark Travel Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyükbaş’ta kendilerine her zaman destek olan İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici’ye teşekkür ederken İl Müdürü Ekici ile bir süre sohbet etti.

 

İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici ziyaretin sonunda Ukrayna-Kapadokya direk uçuşlarının mimarı olan Global Travel Hub Yönetim Kurulu Başkanı Artem Burko’ya günün anısına plaket takdim etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ukraynalı, turizmci, Artem, Burko,, Turizm, Müdürü, Ekici’yi, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı