Berberler Odası Başkanı Taşhan’dan uyarı
Haber
09 Nisan 2021 - Cuma 09:53
 
Berberler Odası Başkanı Taşhan’dan uyarı
Koronavirüs vaka sayılarının ve vefat sayılarının arttığı bugünlerde Nevşehir Berberler, Kuaförler ve Güzellikleri Merkezleri Odası Başkanı Cengiz Taşhan üyelerine çeşitli malzemeler dağıtırken, önemli uyarılarda da bulundu.
NEVŞEHİR Haberi
Berberler Odası Başkanı Taşhan’dan uyarı

 

NEVŞEHİR(MHA) Koronavirüs vaka sayılarının ve vefat sayılarının arttığı bugünlerde Nevşehir Berberler, Kuaförler ve Güzellikleri Merkezleri Odası Başkanı Cengiz Taşhan üyelerine çeşitli malzemeler dağıtırken, önemli uyarılarda da bulundu.  

 

Oda yönetim kurulu üyeleriyle birlikte berber, kuaför ve güzellik salonları işletmelerine tek kullanımlık havlu, çalışma rehberi ve maske dağıtımında bulunan Nevşehir Berberler, Kuaförler ve Güzellikleri Merkezleri Odası Başkanı Cengiz Taşhan, üyelerinin tekrar bir kapanma ile karşı karşıya kalmamaları için belirlenen kurallara harfiyen uymaları çağırısında bulundu.  

 

Taşhan, "Yapılan denetimlerde gösteriyor ki berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecilerimiz koronavirüs tedbirlerine çok büyük bir oranda riayet ediyor. Ülkemiz genelinde vaka ve vefat sayılarının arttığı bugünlerde esnaflarımızdan belirlenen kurallara uyum konusunda daha titiz olmalarını istiyoruz. İşletmelerimizin tekrar bir kapanma ile karşı karşıya kalmaması için maske - sosyal mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde dikkat edilmesini istiyoruz" ifadelerinde bulundu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Berberler, Odası, Başkanı, Taşhan’dan, uyarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı