Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 12:03
 
Teknoloji dehası ürünler Kapadokya’da adeta yarışıyor
Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de yerli ve yabancı turistlerin büyük bir bölümü teknoloji dehası telefonlarını ve fotoğraf makinelerini adeta bölgede yarıştırıyor.
TURİZM Haberi
Teknoloji dehası ürünler Kapadokya’da adeta yarışıyor

 

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’de yerli ve yabancı turistlerin büyük bir bölümü teknoloji dehası telefonlarını ve fotoğraf makinelerini adeta bölgede yarıştırıyor.

 

Görüntü kalitesi, netliği, renk uyumu gibi çeşitli teknolojik özellikleri bulunan telefonlarını ve fotoğraf makinelerini Kapadokya bölgesinin çeşitli turistik tesislerindeki Perileri görüntüleyerek sınayan yerli ve yabancı turistler yanlarında getirdikleri tablet bilgisayarları ile de bölgenin tarihi güzelliklerini ölümsüzleştirmeyi sürdürüyor.

 

Göreme açık hava müzesi, Kaymaklı ve Derinkuyu yer altı şehri, Paşabağ ve Zelve ören yerleri gibi turistik merkezlerde sık sık karşınıza çıkabilecek turistlerin teknolojik ürün yarışına son yıllarda yerli turistlerin de önemli ölçüde katkısı bulunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teknoloji, dehası, ürünler, Kapadokya’da, adeta, yarışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı