‪Açıkgöz ve Menekşe’nin TBMM mesaisi 16 saat aralıksız sürdü
Haber
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 09:01
 
‪Açıkgöz ve Menekşe’nin TBMM mesaisi 16 saat aralıksız sürdü
TBMM’de 226 sıra sayılı internet ortamına yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesine yönelik kanun görüşmesi 16 saat boyunca devam etti.
SİYASET Haberi
‪Açıkgöz ve Menekşe’nin TBMM mesaisi 16 saat aralıksız sürdü

 

AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin TBMM’de ki mesaisi 16 saat aralıksız sürdü. Yeni internet yasası yapılan uzun görüşmeler sonrasında kabul edilirken AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, “Saat 07.10 itibariyle; 226 Sıra sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesini muhteva eden Kanun teklifi Gazi TBMM Genel Kurulumuzda görüşülerek kabul edildi. Hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

AK Parti Nevşehir milletvekili Yücel Menekşe ise açıklamasında, “Gazi Meclisimizde 16 saat aralıksız çalışarak İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifimiz saat 07:13 itibari ile yasalaşmıştır. Milletimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‪Açıkgöz, ve, Menekşe’nin, TBMM, mesaisi, 16, saat, aralıksız, sürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı