maske+mesafe+hijyen Nevşehir'de Haberin Merkezi
Astroloji

 

 

 
Akrep (11.04.2021)
Yakın çevreniz konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. İnsanların sizin iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyin. İlişkilerde ölçülü olun. Kendi değerinizi kendiniz belirleyin.
 
Aslan (11.04.2021)
Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile yeniden iletişime geçebilirsiniz. Görüşemediğiniz zamanları telafi etmek için planlar yapabilir ve arkadaşlarınızla oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 
Balık (11.04.2021)
Sosyal çevrenizle organizasyon yapmak için harika bir gün olabilir. Online görüşmeler dostluklarınızı pekiştirebilir ve mesafeleri yakınlaştırarak sizleri fazlasıyla motive edebilir.
 
Başak (11.04.2021)
Bugünü tamamen ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Yoğun temponuzdan dolayı yeterli vakit ayıramadığınız düşünebilir ve ailenizle eğlenceli dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz.
 
Boğa (11.04.2021)
Telefon trafiğinizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Özellikle uzaktaki akrabalarınız ile mesafe yüzünden araya soğukluk girebilir. Süreci doğru yönetmek buzların erimesine sebep olabilir. Anlayışlı olun.
 
İkizler (11.04.2021)
Maddi sorumluluklarınız bazen sizi fazlasıyla yorabilir. Karar almakta oldukça zorlandığınız ve hareket edemediğinizi hissedebilirsiniz. Tek başınıza yönetmekte zorlandığınız bu konularda bir kişiden destek almak size iyi gelebilir.
 
Koç (11.04.2021)
İletişimlerinizde beden dilinizi daha özenli kullanmalısınız. Abartılı kullanmanız çevreniz tarafında eleştirilebilir. Konuşma esnasında heyecanınızı dizginlemeye özen göstermelisiniz. İş hayatınızda önemli kararlar veriyorsunuz.
 
Kova (11.04.2021)
Aileniz ile görüşmek özlem gidermek isteyebilirsiniz. Yoğun çalışma temponuz aradaki mesafeyi artırmış olabilir. Bu zamanı telafi etmek için desteğinizi ve sevginizi fazlasıyla göstermeye önem verin.
 
Oğlak (11.04.2021)
Günü kişisel ihtiyaçlarınıza ayırabilirsiniz. Birikmiş işlerinizi düzenlemek isterken yeniden şekillendirebilirsiniz. Sonuca varmak için sabırlı olun.
 
Terazi (11.04.2021)
Sakin ve uyumlu iletişiminiz bugün biraz agresif olabilir. Taviz verdiğiniz konular yüzünden üzerinize gelmeleri sabrınızı oldukça zorlayabilir. Gerektiği yerde gereken cevabı vermeniz sınırların belirlenmesinde doğru yol olabilir.
 
Yay (11.04.2021)
Sahip olduklarınızı koruma konusunda yanlış hareket ettiğinizi düşünebilirsiniz. Kayıpları en aza indirmek için hızlıca değişime gitmelisiniz. Bakış açınızı değiştirin.
 
Yengeç (11.04.2021)
İş arama sürecinde iseniz yorgunluk içerisinde olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizleri ruhsal olarak yorabilir. Pes etmeden sabırlı hareket ederek başvurularınıza devam etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı